
Het voorbereidende werk voor de aanleg van de twee nieuwe padelbanen is nu echt begonnen. Langs de noord- en oostzijde van de tennishal zijn rijplaten gelegd. Daarover voert de firma Hooijer uit Renkum het puin af van de sloop van de oefenmuur. Aansluitend begint het grondwerk achter op ons park. Door de route hiervoor ‘achterom’ te doen, kunnen we nagenoeg ongestoord blijven tennissen op de banen 1 t/m 8.
Een bouwhek bij het parkeerterrein naast onze blauwe opslagcontainers markeert de tijdelijke locatie van afvalcontainers en de opslag van het zand dat nodig is voor de nieuwe banen.
Padelbouw Lelystad start eind april / begin mei met het grondwerk zoals onder andere het aanbrengen van drainage, zandbaan, lava en betonranden. In de planning is de aanleg van de waterdoorlatende vloer van celbeton eind mei en de bouw van de padelcourts in de tweede helft van juni voorzien. Nu en dan wordt er niet gewerkt in verband met uitharden van het beton en kwaliteitskeuringen.
.
.
.
Recente berichten:
Schrijf je tot en met zondag 7 januari in voor het Nieuwjaarstoernooi Padel
Samen met andere [...]
Inschrijven voorjaarscompetitie padel
Na een succesvolle [...]
Zeven kampioenteams in de Najaarscompetitie padel en wintercompetitie
Een record aantal [...]
Binnenkort Padelwijzer verkrijgbaar
Marjo Gruisen tennist [...]
En de Padel clubkampioenen zijn…
Voor de derde [...]