Er zijn dit jaar 21 tennisteams die mee doen aan de voorjaarscompetitie die start in april.

 

Dinsdag

Damesdubbel 17+

Keltenwoud 1                      1e klasse:

Suzanne ten Böhmer (C), Nicole Oosterveld, Hennie van de Brink, Ria van Dijk, Yvonne Hagendijk en Marianne Middendorp

Keltenwoud 2                      2e klasse:

Joke van Laar (C), Ina van de Water, Lia Draijer, Denise Wouters en Gertie Savelkoul

Keltenwoud 3                      2e klasse:

Nienke van der Most (C), Annette Rijsemus, Jet Verhoef, Marieke Bosman, Marianne Mooij en Dicky Gijsbertsen

 

Vrijdag

Gemengddubbel 17+

Keltenwoud 1                      1e klasse

Jan de Graaf (C), Thanael Smith, Lenette van Blooijs, Rebecca Kerseboom en Anne van der Fange

Keltenwoud 2                      2e klasse

Nelleke Lafeber (C), Frans Hendrik Lafeber, Mark van Barneveld, Nienke Dorland, Annette Geerts en Job Reitsma

 

Gemengddubbel 35+

Keltenwoud 1                      3e klasse

Gert van Middendorp (C), Marianne van Middendorp, Eric Kisters en Jolanda Kisters

Keltenwoud 2                      3e klasse

Karen Vermeulen (C), Ellen van der Wal, Jan van der Wal, Hester van Halteren, Jan Anne Elbertsen en Eelco Vos

Keltenwoud 3                      3e klasse

Martijn Fiers (C), Pieter Neels, Eline Balder en Marijke te Ronde

 

Damesdubbel 17+

Keltenwoud 1                      3e klasse

Anouk Rams (C), Erika Roseboom, Femke Schraa, Karin de Boer, Marlies de Zeeuw, Saskia Roseboom en Christa Wijnen

Keltenwoud 2                      4e klasse

Mirjam van den Bosch (C), Machteld Troelstra, Esther Burkhard,   Marleen van der Deijl en Diana Heij

Damesdubbel 35+

Keltenwoud 1                      1e klasse

Olisiana Marcus (C), Dinie van de Bospoort, Ellen Smit en Saskia van Huizen

Keltenwoud 2                      4e klasse

Alison Hoksbergen (C), Marieke Kok-Willemsen, Annette Bosma, Esmeralda Heij, Elisabeth Huisman en Margreet Singerling

Herendubbel 35+

Keltenwoud 1         3e klasse:

Martijn Hackmann (C), Dirk Rood, Jos Roseboom, Tijmen Roseboom en Mark Kobesen

 

Zaterdag

Heren 35+

Keltenwoud 1                      1e klasse:

Eric van Heusden (C), Ritchey Oberink, Sander van der Horst, Wouter Maassen, Mark van Barneveld en Dick van de Mark

Herendubbel 17+

Keltenwoud 1                      1e klasse:

Dennis Vlasblom(C), Chris Kluijtmans, Bas Kluijtmans, Theo Schennink en Robbert Bijlemeer

Keltenwoud 2                      2e klasse:

Gert Marcus (C), Rien Beukhof, Ruud van Hal en Hans Jacobs

Keltenwoud 2                      3e klasse:

Maik Nikkelen (C), Wim Wennekes, Noud de Bruijn, Harry Post, Ben Bruijn, Piet van Herp, Edwin Fredriks en Herman Sprik

Gemengd 35+

Keltenwoud 1                      Hoofdklasse

Iris Pouels (C), Marjo Gruisen, Ria van Dijk, Joop Olthof, Bart Waterbolk en Bert van de Born

Keltenwoud 2                      2e klasse:

Nicole Oosterveld(C), Janny Marcus, Klaas Wagenaar, Wim van de Wilden en Karel ten Böhmer

Damesdubbel 17+

Keltenwoud 1                      3e klasse:

Rianne Bogers (C), Andrea van Oorschot, Annemieke Eimers, Hanneke Pompe, Marga Meijer en Miranda de Weijer

Zondag

Gemengddubbel

Keltenwoud 1:        1e klasse

Barbera van Dam (C), Antonie Gosses, Evert Beukhof en Peter de Groot